Atik Kombi Servisi'ne hoşgeldiniz!

Telefon

0212 495 36 26

0532 330 79 20

E-posta

info@kombiservisi.org

Hakkımızda

ATİK KOMBİ KİMDİR ?

2003 yılında kurulmuş olan Atik Kombi uzun seneler boyunca ısıtma ve iklimlendirme sistemlerinde profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektörümüzde dinamik çalışma yapımız ve müşteri memnuniyetimiz yüksek olduğundan dolayı, kısa bir sürede iyi  işler başararak, çalışmalarımıza hız kesmeden sürdürmekteyiz. 


Atik Kombi uzman ekip farkı ;


Atik Kombi olarak çalışmalarımızın hepsi uzman ekiplerimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Her marka ve model kombi, şofben vb. cihazlarınızı bize emanet edebilir teşhisimiz doğrultusunda izlenecek adımları Atik Kombi Servisi güvencesi ile takip edebilirsiniz. Isıtma ve iklimlendirme sistemlerinde önemli olan ilk iki unsur doğrultusunda çalışmalarımızda birinci odak noktamız her zaman insan sağlığı ve ikinci olarak da sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermektir.
Atik kombi eğitimli kadro yapısı ;


Atik Kombi Servisi eğitimli konusunda uzman ekibi, en son teknolojik cihaz altyapısı ve lojistik geniş servis ağına sahiptir. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece halkalı içinde yoğunluk olarak hizmet veren bir servis firmasıdır. 15 yılı aşkın süredir çalışmalarına devam eden ve sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip eden firma yapısına sahibiz. Personelimiz kullandığı cihazları sürekli yenileyerek hazır halde bekletmektedir. İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece halkalı bölgesi başta olmaz üzere toplamda 24 bölgede kombi servisi, şofben servisi, petek temizliği hizmetleri vermekteyiz.  Ev ve iş yerlerindeki ısınma hizmetlerini hızlı ve uygun fiyata gerçekleştirmektedir.

 

Sizlerde bir an önce profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için Atik Kombiye 0 212 495 36 26 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek, uygun olduğunuz saati belirleyip, randevu talebinde bulunacaktır.Bunların dışında e-mail yolu ile mesajlarınızı iletmek isterseniz info@kombiservisi.org adresine mail atabilirsiniz. Küçükçekmece halkalı ‘da yer alan merkez ofisimizi istediğiniz an ziyaret edebilirsiniz.


Atik Kombi olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru analizler yapıyoruz. Bu nedenle zaman kaybını önleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına  olumlu hizmet vermekteyiz.

 

Atik kombi olarak Küçükçekmece halkalı merkez ofisimizde ve istanbul avrupa yakasının diğer hizmet noktalarında öncelikle öne çıkan markalara hizmet vermekteyiz. Bunlar sırası ile Termodinamik, Baymak, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Bosch, Buderus, Demirdöküm, ECA, Ferroli, Vaillant, Viessmann, Termoteknik ürünleridir. Bu markalar dışında diğer markalara da hizmet vermekteyiz.