Hizmetlerimiz | Kombi Servisi - Atik Kombi
  • Halkalı Merkez Mah 2, Yayla Sk. No:13/A D:2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul
  • 0212 495 36 26

Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetler

Petek Temizliği

Petek temizliği konusunda uzmanı olmayan kişi ve kişilerin bu işlere girip yetkili havası vermesi Türkiye de her yıl birbirinden farklı sorunlar ortaya çıkartmaktadır. Bir diğer sorun da tabi ki, bu işin uzmanı olmadığı halde bireylerin petek temizliğine kalkışmalarıdır. Bu durum kesinlikle yasak ve yanlıştır. Kombi temizliği her ne kadar kolay gibi gözükse de birbirinden farklı teknikleri ve dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara uyulmadığı sürece sonuçları ölümlü olabilmekte veya daha farklı sıkıntılar doğurabilmektedir. Olası riskleri göz önünde bulundurup ona göre hareket edilmeli ve PETEK TEMİZLİĞİ SERVİSİ çağırılarak gerekli müdahaleler edilmelidir.

Petek temizliğini yapan birçok aracı firma bulmanız da mümkün. Şöyle ki, kombi servisleri de yine aynı şekilde kendi bünyesin de müşterilerine ekstra olarak petek temizliği imkânı sağlamaktadır. Petek temizliği önemli bir konudur ve her yıl yenilenerek yapılması gerekmektedir.


 

Petek temizliğin de kullanılan malzeme ve maddeler özel olarak üretilmekte ve yurtdışında getirilmektedir. Türkiye de satışı olmayan zift benzeri ürünler peteklerin içerisine enjekte edilerek içeride biriken katranları sökmeye ve herhangi bir kalıntı bırakmamaya yaramaktadır. Bu işlemlerin yetkili kişiler tarafından yapılması uygun görülmektedir. Aksi halde petek içerisinde ki suyu boşaltmak da yine riskleri doğurmakta ve sıkıntı yaşatmaktadır.

Petek temizliği hizmetini Türkiye’nin her yerinden temin edebilirsiniz. Türkiye de pek çok firma, kurum ve kuruluş petek temizliği konusun da hizmet vermektedir. Ve kış dönemlerin de bu hizmetler daha da arttırılarak devam etmektedir. Kombilerin yıllık temizliği yapılmasına dikkat edilmelidir. Şöyle ki; temizliği yapılmayan bir kombi yıl içerisinde soğuk havalar da gerekli verimi gösteremeyebilir, aksi halde ekstra fazla faturalandırılmanıza neden olabilir. Bu durumlara karşı önlem alabilmek adına her yıl kış dönemine girmeden önce petek temizliğinizi yaptırınız.

Ayrıca petek temizliği de yine bulunan bölgeye ve istenilen hizmete göre farklılık göstermektedir. İstanbul’da sağlanan hizmetle, Çanakkale de sağlanan hizmet arasında farklılıklar olmaktadır. Verilen hizmet ve yapılan işlemler aynı olmasına rağmen, rekabet ortamından kaynaklı fiyat farklılıkları doğmaktadır.

Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Petek temizliği neden yapılmalıdır?

Özellikle kış aylarında yoğun kullanımdan kaynaklı olarak peteklerin iç yüzeylerinde zamanla birikebilen kireçler, çamurlar, balçıklar ve aşınmadan kaynaklı korozyon artıkları ısınmada kayıplara yol açmasına nedenolur. Petekelerde oluşabilecek bu sorunların özel makine ve kimyasallarla sistemden uzaklaştırılarak sağlıklı bir şekilde yeniden çalıştırılmasına ‘PETEK TEMİZLİĞİ’ denir.

 

Petek kirliliği nasıl anlaşılır?

  • Peteklerin yan yüzeyine elle dokunduğunuzda  üzerinde ısınmayan bölgeler olduğunu gözlemlerseniz,
  • Peteklerinizin üst bölümüne elle dokunduğunuzda ısınmıyor olduğunu tespit ederseniz,
  • Peteklerinizin alt bölümüne elle dokunduğunuzda ısınmıyor olduğunu tespit ederseniz,
  • Peteklere bağlı musluklarınızdan çok az miktarda veya hiç su gelmiyor olduğunu gözlemlerseniz,
  • Peteklerinizden siyah veya koyu kahve renkli ve pis suyun yoğun miktarda oluştuğunu ve damladığını  tespit ettiyseniz,
  • Ev yada iş yerlerinizde kurulumu yapılmış kombinizin  sesli çalıştığını veya sıcak suyunuzun düzensiz geldiğini gözlemlediğinizde
  • Yerden ısıtma sistemi kullanıyorsanız bu bölgelerde ısınma problemleri oluşmuşsa,
  • Ev yada İş yerlerinizdeki montajlı olan en son petek ısınmıyorsa petekleriniz kirli demektir.

Kış aylarında soğuk havalarda bizi zahmetten kurtararak çabucak ısınmamızı sağlayan radyatörlerimizin yaz aylarında genel bakımlarının yapılması çok önemlidir. Kış boyu kullandığımız peteklerimizin temizliklerinin teknik ekiplerce kalıcı şekilde yapılması gerekmektedir. Petekler de sorun yaşamaya başladıysanız ya da genel bakımlarını yaptırmak istiyorsanız güvenle, telaşa kapılmadan İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece halkalı da bulunan atik kombi firmamıza uğramanız yeterli olacaktır. Petek temizleme fiyatları firmamızda oldukça uygun ücretlere yapılmaktadır. Uzman kişiler tarafından peteklerinizin temizliği güvenle yapıldığı gibi servislerimiz garantili olarak sağlanmaktadır.

ATİK KOMBİ KÜÇÜKÇEKMECE PETEK TEMİZLEME BASINÇ KONTROL SİSTEMİ

Uzman teknik personel ile çalışma

Petek temizliği fiyatlarımız ; petek sayısına göre değişmekte olup asgari fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Güvenilir kaliteli hizmetleri yüksek fiyatlara alma devri artık sona erdi . Teknik personelimiz “PETEK TEMİZLİĞİ” esnasında uygun petekten makine sisteme bağlanarak işlemine başlamaktadır. Tüm peteklerin vanası kapalı tutularak temizlik işlemine başlanmaktadır. Petekler demontaj yapılmaksızın tek noktadan ön yıkama yapılarak temizlenir. Durulama işlemi itina ile yapılır. Atik kombi de koruyucu kimyasal maddeler isteğe bağlı olarak teknik personelimiz tarafından ilave edilerek yapılmaktadır.

PETEK TEMİZLİĞİ dışındaki diğer hizmetlerimize ulaşmak için Hizmetlerimiz sayfasına giderek bilgi alabilirsiniz.

Kombi Bakım

 

Her yıl kış ayların da en sadık dostlarımızdan olan kombilere kombi servisi çağırarak gereken özeni yine aynı şekilde kış dönemine girmeden göstermemiz gerekmektedir. Bu yüzden kombi temizliği çok önem arz etmektedir. Kombi temizliğini uzmanı dışındakilerin yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyor ve önermiyoruz. Kombiler içerisin de basınç bulunduran ve basınç sistemi ile birlikte ısınan suyu devir daim ettirerek çalıştıran ve kurulduğu ortamı ısıtan araçlar olduğundan dolayı bu sistem uzmanlık gerektiren ve kombi servisi elemanları tarafından müdahale edilmesi gereken bir durum.

Genel olarak kombi parçaları belli başlı olsa da içerikleri ve birbirine olan bağlantıları karmaşık yapıdadır. Gerekli görülmedikçe kombi kapağı açılmamalı ve kullanıcı alanı dışındaki bölgelere yetkili dışında kimse dokunmamalıdır. Kombiler genel de balkon bölgelerin de kurulmalı ve kapaklı dolaplar ile korunaklı hale gelmelidir. Çünkü dışarıdan olası bir ıslanmaya, yağmura veya rüzgara karşı içerisin de bulunan parçalar , ana kartlar veya diğer parçalar zarar görebilmektedir.

Kombi servisi hizmetlerin de genel de Türkiye de en aktif bölge İstanbul olmakla beraber pek çok şehir de bu işi profesyonel olarak yapan firmalar bulmak mümkündür. Firmalar, kendi alanların da hizmetler sağlamanın yanı sıra, petek temizliğine de destek vermekte ve müşterilerine ekstra hizmet sağlamaktadır.

 

Kombi servisi fiyat politikası

Kombi servisi ücretleri her yıl ortak belirlenen kararlar doğrultusun da oluşturulmakta ve bunu mühendisler odası belirlemektedir. Bu fiyatların dışında sizlerden ekstra fiyat talep etmeleri mümkün olmamakla birlikte, kombi içerisin de değişmesi gereken parçanın da yine aynı şekilde sizlere faturasını göstererek gerekli ücreti talep etmeleri gerekmektedir. Aksi halde sizlerden resmi olmayan ve servis ücreti dışında farklı ücret talep etmeleri kombi servisi yetkilileri tarafından kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız zaman hemen gerekli firmanın yetkili çağrı merkezi ile görüşme sağlayarak durumu kendilerine aktarınız.

Kombi servisi hizmetleri her yıl birbirinden farklı fiyatlandırma göstermekle birlikte bu yılın başlangıcından itibaren bütçenize ugun servis ücreti planlanmıştır. Dönem dönem fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Sizlere hazırladığımız yazıyı hangi zaman da okuyacağınızı bilemediğimizden dolayı, güncel fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Kombi Tamir

Yılların vermiş olduğu ustalık ile Atik Kombi Servisi KOMBİ TAMİRİNDE uzman ekibimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.Kombinizin herhangi bir arıza vererek hiç çalışmaması veya su kesintisi, verimli çalışmama, zamanında devreye girmemesi gibi sorunlarda da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.Uzman ustalarımız gerek gördüğü taktirde sizlere yerinde arıza tespiti yaparak.Sorun Belirlemesi yapmaktadır.

ATİK KOMBİ TAMİR BAKIM

Kombinize arıza tespiti yapılır çözüm yolları sizlere sunularak en iyi hizmeti verebilmek için imkanlarımızı kullanmaktayız.Gerek yerli gerekse yabancı markalar tüm markalar için hizmetimiz bulunmaktadır.Halkalı, Küçükçekmece Kombi Bakım , Esenyurt Kombi Bakım , Avcılar Kombi Bakım , İkitelli Kombi Bakım , Atakent Kombi Bakım , Şişli Kombi Bakım , Zeytinburnu Kombi Bakım , Bakırköy Kombi Bakım , Esenler Kombi Bakım bölgelerimde hizmetinizdeyiz.

Gerek şahsi kombi bakımı gerekse kurumsal firmanıza kombi bakım onarım tamir montaj ve demontaj hizmeti vermekteyiz.

Kombinizi başka ellere teslim etmeden bizleri aramayı unutmayın.

Şofben Bakım

Şofben servisi , Şofbenlerin kullanım sıklığına yönelik olarak dönem dönem sorunları ortaya çıkmakta olduğunda başvurulan bir çözümdür. Firmamız sorunlara müdahale etme konusun da yetkili olmakla birlikte, kapınıza kadar gelerek sorunu yerinde çözmektedir.

Şofben servisi hizmetine Şofbenler hemen hemen her evde bulunan ve hala kullanımına devam eden araçlar olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen bir hizmettir. Şofbenler üretim mantığına göre kurulduğu alanda ki çeşme ve musluklardan sıcak, soğuk su ayarını yapmaya yaramaktadır. Ve farklı hiçbir musluk ve çeşmeye bu hizmeti sağlayamamaktadır. Genel olarak eski tip evlerin hemen hemen hepsinde bulabileceğiniz gibi günümüzde çok lüks evlerde bile hala şofben kullanılmaktadır.

Şofben servisi konusunda uzman kadromuz sayesin de  siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyat ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Güncel fiyat listemiz mühendisler odasının belirlediği rakamlardan oluşmakta ve personellerimiz ekstra olarak hiçbir ücret talep etmemektedir. Bu konuda ki çizgimiz ve tavrımız nettir. Lütfen siz değerli müşterilerimiz de sizden servis ücreti dışında talep edilen hiçbir ücret ve ücretlendirmeyi kabul etmeyerek şikâyet ediniz. Güncel fiyatlarımız devamlı olarak mühendisler odasının kararı ile değişmektedir. Bundan dolayı en güncel fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen 0212 495 36 26 nolu telefon numarasından  7/24 iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için tıklayın

Diğer servislerimize hizmetlerimiz sayfasından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Şofben servisi hizmet türlerimiz

Şofben servisi hizmetimizi kurulduğumuz günden beri aktif olarak sağlamakta ve bu alan da bulunduğumuz bölge de tek olma yolunda emin adımlarla gitmekteyiz. Olası arızaları kısaca inceleyecek olursak.

Elektrik kaçağı; Elektrik kaçağı, şofben servisi hizmeti verirken genel de sık rastlanan bir sıkıntıdır ve dikkat edilmezse ileri de ciddi sorunlara yer açabilmektedir. Elektrik kaçakları banyo alanında kullanılan veya su ile çok fazla temas halinde olan alanlar da daha çok karşılaşılmakta ve evin tüm tesisatını etkilemektedir. Bundan dolayı böyle bir hatayı gördüğünüz zamana hemen şofben servisini çağırmayı ihmal etmeyin.

Kurulum, montaj; şofben servisi hizmetlerimiz de siz değerli müşterilerimizin satın aldığı veya alacağı şofbenlerin kurulumunu yapıyoruz. Kurulum ve montaj ücretlerimiz servis ücretlerimizden farklı olup, güncel ücretlerimizi iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Yedek parça; Yedek parça hizmetimiz, şofben servisi hizmeti içinde yer alıyor ve siz değerli müşterilerimizin şofbenlerin de oluşabilen parça hataları ve arızalarını yedek parçalarımız ile halletmekte ve sorunu çözmekteyiz. Yedek parça fiyatlarımız satış fiyatlarımızdan farklı olmaktadır. Bu konuda güncel fiyat listemizi firmamızdan talep edebilirsiniz.

shapeshapeshapeshapeshapeshapeshapeshapeshapeshape